مجله پزشکی

برخی بیماری ها هست که با داستن در مورد آنها می توان پا به این بیماری ها گذاشت و آن را ریشه کن کرد مثلا بعضی از افراد به مشکلات جنسی دچار هستند با توجه به اینکه راه حل های زیادی را برای درمان مشکلات جنسی در دنیای امروزی مطرح شده است اما هیچ کدام جوابگوی این مشکل نیست و درمان کامل بیان نشده است .

از قدیم تا اکنون برخی روش های درمانی به کار می رود که تاثیر بسزایی را در درمان بیماری ها دارد از جمله می توان به طب سنتی اشاره کرد برخی دیگر آن را با طب سوزنی نیز میشناسند چون این طب مخصوص کشور چین است بیشتر کاربرد آن در کشور چین می توان دید .

مجله پزشکی

 بسیاری از مشکلات بدن را می توان با ماساژ درمانی بدون قرص و ابزارهای شیمیایی برطرف کرد در برخی موارد مدیتیشن گیاهخواری در درمان روح و روان انسان اهمیت بالایی دارند برای راحتی اعصاب و روان می توان از مدیتیشن نیز بهره بردنوع دیگری که برای این کار مناسب است و بیشتر در جهان سوم از این روش استفاده می شود یوگا نام دارد که بسیار اهمیت دارد و در باشگاه های ایران نیز تدریس می شود .

این درمان هایی که ما معرفی کردیم شاید برای شما ساده به نظر برسد اما می تواند در رفع زانو و کمر درد کمک زیادی را برای افرادی که به این درد دچار هستند بعضی افراد هستند که تا سردرد میگیرند به مدیتیشن رو می آورند چون اهمیت آن را در درمان درد خود می دانند.

گاهی پیش میاد که با مصرف بی رویه مواد صنعتی یا مواد غذایی مضر باعث ورم معده و در بعضی موارد نفخ شکم و حتی می تواند منجر به نارسایی کبد نیز شود بنابراین حتی کوچترین این مواد مانند سیگار می تواند باعث تخریب سلول های حیاتی بدن شود بنابراین با ترک سیگار میتوان بدنی  سالم  را برای خود داشته باشید برای ترک سیگار دکترها بهترین راهکار را در استفاده از تخم کتان و همچنین زنجبیل می دانند که بسیار نقش ویژه ای را ایفا میکند.

گاها بدن دچار حساسیت هایی است که باعث خارش بدن می شود و باید از عرقیات گیاهی برای درمان آن استفاده کرد این مشکل گاها تستوسترون بدن را بالا برده و برای مو مضر است و تاسی را به همراه دارد پزشکان برای این مورد ماسک مو را تجویز می کنند اگر شما نیز از این مورد رنج می برید حتما با یک پزشک متخصص پوست مشورت کنید.

عرقیات گیاهی در برخی افراد گوارش خوبی را ندارد و باعث خروپف می شود که می توانند از راهنمایی های یک پزشک متخصص تغذیه برای حل این مشکل استفاده کنند از عواقب حساسیت به عرقیات می توان به گرفتگی بینی نیز اشاره کرد الته باید عرض کنیم که این مشکل گاها در مجاری بینی است و آن را با حساسیت اشتباه می گیرند پیشنهاد ما مراجعه به پزشک زیبایی برای ویزیت و در صورت نیاز برای حل مشکل گرفتگی جراحی بینی انجام شود تا موردی در مجاری تنفسی از طریق بینی ایجاد نشود.

منبع: سایت تفریحی نازدونه

Strong Backlink